Deelnemers en wave indeling

Opgelet: de indeling en timing kan wijzigen indien de organisatie het nodig acht. Wijzigingen worden steeds op deze pagina weergegeven.

 

Wijzigingen

  • Wave 8 en wave 7 van de Ostend Zombie Race 7 km worden samengevoegd naar wave 7.

 

Timing

Ouder-Kind Zombie Race 2,5 km

Wave 1 - 13.00 uur
Wave 2 - 13.15 uur

Kids Zombie Race 2,5 km

Wave 1 - 13.30 uur

Ouder-Kind Zombie Race 7 km

Wave 1 - 14.00 uur

Ostend Zombie Race 7 km

Wave 1 - 14.10 uur Wave 6 - 15.00 uur
Wave 2 - 14.20 uur Wave 7 - 15.10 uur
Wave 3 - 14.30 uur  
Wave 4 - 14.40 uur  
Wave 5 - 14.50 uur  

 

 

Ouder-Kind Zombie Race 2,5 km
wave 1
13:00
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Aerts jonas Oostende
Bogaert Robin Middelkerke
Bom Alexander Oostende
Bom Lukas Oostende
Brackx Iben Oostende
Carpentier Alex Oostende
Cauwelier Elisa Nieuwkapelle
Compernolle Bo Oostende
Compernolle Lou Oostende
De Keyzer Lowie Koekelare
De Molder Robin Oostende
De Molder Ruben Oostende
Deceuninck Matteo Oostende
Dedeckere Loeka Oostende
Dedeene Laura Oostende
Djan Tracy Bredene
Djan Tracy Bredene
Djan Tracy Bredene
Djan Tracy BREDENE
Goekint Leonie Oostende
Goekint Theo Oostende
Helsmoortel Enora Oostende
Hoornaert Zita Oostende
Houthoofd Tess Mannekensvere
jodts vicky leffinge
Lefebvre Laetitia Adinkerke
Lefebvre Theo Adinkerke
Maesen Ayden Lichtervelde
Maesen Ella-Marie Lichtervelde
Pauwels Yari Oudenburg
Pierloot Aurélie Leke
Platania Matteo Bredene
Platania Luca Bredene
Proot Arthur De Haan
Proot Bastiaan De Haan
Van Heulen Emiel Middelkerke
Van Huele Olivier Oostende
Van Landeghem Gilles Oostende
Van Landeghem Marie Oostende
Vanderbeke Noa Bredene
Vandermeersch Marit Oostende
Vanhoorne Geike Oostende
Vermaut Arthur Oostende
Vermaut Elise Oostende
Verwimp Daan Oostende
Verwimp Lars Oostende
Viaene Noor Bredene
Victor Gilles Oostende
Victor Elisabeth Oostende
Wallaert Wout Bredene
wave 2
13:15
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
AERNAUDTS CHLOE Oostende
AERNAUDTS MAXIM Oostende
Benoot Lotte Eernegem
Blommaert Iben De Haan
Bracke Elise Oostende
Brunet Amber Oostende
Brunet Meijra Oostende
Brunet Marlo Oostende
Buydts Gregory Oostende
coopman Milan Lombardsijde
De Bruycker Lukas Oostende
De Greef Naomi De Haan
De Greef Aico De Haan
di meo julie Oostende
Doudou Yucka Bredene
Eduwaere Tijs Oostende
El Archiqi Zinah Oostende
Fonteyne Lowie Leke
Goes Vic Oostende
Grigorieff Yolien Oostende
Grigorieff Yente Oostende
Heyman Sander Gistel
Heyman Jana Gistel
Kerckaert Andres Oostende
Koopman Warre Lauwe
Koopman Ella Lauwe
Lauren Gilliaert Oostende
laureyns briek Lierde
Maes Ruth Oostende
Malengreaux marie bredene
Mathys Mathilde Gent
Matten Mila Oostende
Matten Celeste Oostende
Nierynck Lars Oostende
Nierynck Lore Oostende
Pierloot Liv Oostende
Proot Sem Oostende
Van baelenberghe Claire Snaaskerke
Van ceulen Sharon Oostende
Van De Wiele Gabriëlle Oostende
Van Gorp Lander Sint-Niklaas
Vandenbroucke Estée Oostende
Vanhee Lindsay Oostende
Vanhoorne Siebbe Oostende
Vansteenkiste Charlotte Oostende
Vantorre Kiven Bredene
Verdoodt Robin Affligem
Verdoodt Matteo Affligem
Verhaeghe Mathis Oostende
Kids Zombie Race 2,5 km
wave 1
13:30
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Aerts Matthias Oostende
Aerts Robin Oostende
Barber Erinn Oostende
Barber Toben Oostende
Bedritskiy Iliya Oostende
Bom Ruben Oostende
Coudeville Matisse Oostende
Danneel Estelle Oostende
De Langhe Sander Oostende
De Langhe Eline Oostende
De Lauw Romy Oostende
Deceuninck Gabriël Oostende
Djan Tracy Bredene
Djan Tracy Bredene
Djan Tracy Bredene
Doom Lies Bredene
Eduwaere Saar Oostende
Eyckmans luka Westerlo
Eyckmans Tibe Westerlo
Ghesquière Aaron Gistel
Hauspie Els Overijse
Hauspie Els Overijse
Hoxca Emma Oostende
Jusupov Mohmad Oostende
kangria noah Oostende
Kerckaert Julian Oostende
Lammens Mattis Oostende
Lefevre Cindy Heverlee
maes thibo Meulebeke
muhammed ali noor Oostende
Polovyna Aleksandr Oostende
Quaghebeur Kara Oudenburg
Quaghebeur Colin Oudenburg
Rawoens Esther Oostende
Rawoens Anouk Oostende
seurynck zeno Meulebeke
Slight Amber Oostende
Slight Laura Oostende
Slight Kelton Oostende
theys Aerjen Oostende
theys Hanne Oostende
Van Huele Olivier Oostende
Vanmullem Fien Leffinge
Vanoost Leyla Oostende
Verhelle Mathieu Dworp
Verhelle Margot Dworp
Verlet Tuur Oostende
Vijitakula Yari Oostende
Young Eline Oostende
Young Xander Oostende
Ouder-Kind Zombie Race 7 km
wave 1
14:00
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Bakeroot Frederic Oostende
Bakeroot Maxim Oostende
Casier Nele Oostende
D'haene Summer Oostende
DECLERCQ STEFFIE GALMAARDEN
DECLERCQ JARI GALMAARDEN
deconinck heidi Oostende
deknudt fabienne Oostende
desmet kyana Oostende
Dewitte Britt Stene
Dewitte Tristan Stene
Flannery Amanda Oostende
Goderis Steven Westende
Gomet Geoffroy Teralfene
Gomet Chloé Teralfene
Gomet Anna Teralfene
Harinck Nico Zuienkerke
Lowyck Maxim Oostende
Maes Tieben Oudenburg
matton imani Oostende
Messens Mattis Leffinge
Moriamé Noah Oostende
Mylle Bas Oostende
Parent Johnny Oostende
schallier emile Oostende
Van den Bergh Robbe Oostende
Van Houcke Laena Bredene
Vanden Broucke Kieran Brugge
Vanhavermaet Isabel Teralfene
Verburgh Maaika Wilskerke
Verburgh Catharina Wilskerke
Vercruyssen Amy Oudenburg
Verleye Geoffrey Oostende
Ostend Zombie Race 7 km
wave 1
14:10
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Blairon Axelle Oedelem
Bondue Thomas Elverdinge
Boute Tom Aalter
Canonne David Villers-sire-Nicole
Claeyssens frederick Eernegem
Claeyssens Zjef Wingene
Cobbaert Cindy Oostende
Cuevas Gladys Sint-Denijs-Westrem
De Bauwer willy Oostende
De Kocker Noa Bredene
De Mul Jordy Terneuzen
De Mul Eugenie Terneuzen
De Paepe Lorenzo Oostende
Decaesstecker Annelies Oostende
Deceuninck Andy Oostende
Deceuninck Tonny Oostende
Dorchain Lars Oostende
Fraeyman Alison De Haan
Garreyn Lindsy Elverdinge
Geldof Antony Sint-Denijs-Westrem
groenvynck kenzo Oostende
Hauspie Els Overijse
Hauspie Els Overijse
leeman steven Izegem
Lefebvre Laetitia Adinkerke
Libert Celine Aalter
Machtelinckx Cristof Ettelgem
Meirlaen Natalie Oudenaarde
Ost Jan Blankenberge
Paquay Stéphanie Diksmuide
Raes raes De Haan
Rouzeè Michi Oostende
Senechal Frédéric Nieuwpoort
Snauwaert Benjamien Oudenaarde
Taillaert Hannelie Oostende
Torreborre Wim Bredene
Van Damme Luc Blaasveld
Van Damme Marc Kluizen
Van de veire Bram Ettelgem
Van den Abeele Dana De Haan
Van Iwaarden Hannah Terneuzen
Van Leerberghe Clive Oostende
Vanderbruggen Tonya Diksmuide
Vanraepenbusch Rien Klerken
Vercruysse Janis Oostende
Verdickt Kenny Zeebrugge
Verdickt Michael Blankenberge
Verschuere Chanel Diksmuide
vrijelinck daphne Oostende
Wouters Ambition007 Mechelen
wave 2
14:20
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
aneca michael Koekelare
Blommaert Philip De Haan
Blomme Saskia Lombardsijde
Bollaert Bram Lede
Bovenistier nick Bredene
cattoor robby bredene
Daele Christine Middelkerke
de brabander Miguel brugge
De Greef Didier De Haan
De jaeger Eva St Andries
de meyere steve meulebeke
De Schacht Jane Oostende
De Wit Natacha Oostende
De Wit Sarah Oostende
Debaillie Kim Oostende
Desaever Kyara Oostende
Deschoenmaker Jamie Eernegem
Fonteyne Benjamien Leke
George Jonas St Andries
Ghesquière Peter Gistel
Ghesquiere Giles Merkem
Ghyllebert Jolene Oostende
Hellebuyck Savannah Oostende
Helsmoortel Helsmoortel Oostende
Joye Christiaan Oostende
kramar Tony Oostende
Lucarelli François Oostende
maes trudo meulebeke
Pierloot Jimmy Leke
Proot Anne-Laure Leke
Simons Niels Merksem
Teerlinck Kimberley Oostende
theys Tanguy Oostende
Van Daelen Liesje Temse
Van der eedt Ian Kampenhout
Van der Sanden Ellen Merksem
Van der Sanden Eva Merksem
Van der Sanden Senne Merksem
Van nieuwenhuyse Tommy Zedelgem
Vandenabeele Tim Leffinge
vanhooren jens bredene
Vanparys Dirk Vladslo
Verburgh Robin Snaaskerke
Verhaeghe Rebekka Middelkerke
Vlaeminck Magali Zedelgem
Volckaert Laurence Oostende
Vos Ellen Bredene
Vos Rob Oostende
Vynck Stephanie Oostende
Wijsen Christoph Welle
wave 3
14:30
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Allegaert Frode Harelbeke
aneca kathy gistel
Barber Kris Oostende
Benedict Kosman Oostende
Boesman Peter Gentbrugge
Bollaert Katia Snaaskerke
Burez Glenn Sint-Amandsberg
Carpentier Saar Oostende
Carpentier Felix Oostende
Corveleyn Maja Oostende
De Caesemaeker Annouck Oostende
De Clercq Johannes Eksaarde
De Meulemeester Thomas Oostrozebeke
Delaey Cédéric Oostende
Deley Danielle Bredene
Denduyver Jana Gistel
Denduyver Bo Gistel
frealt frelat bredene
geldof nathalie Oostende
Geselle Shirley Bredene
Geselle Steven Oostende
Geselle Kelly Oostende
Gilles BERNAERT G. OOSTENDE
Goffin Guillaume Sint-Amandsberg
Guilbert Jorn Harelbeke
Hernandez Mairelis Bredene
Hollants van loocke Tom BREDENE
Ingelbrecht Jeroen Oostende
Lecleuselle Pascale Middelkerke
Lessire Thibault Harelbeke
Lessire Maxime Harelbeke
Masschaele Maité Oostende
Meulemeester Marc Vlissegem
Meulemeester Andy Oostende
Mkandawire Yamikani Oostenda
Monstrey Joeri Middelkerke
Roosen Patricia Oostende
Ruby Lams OOSTENDE
Santens Mike Oostende
Soreyn Ellen Oostende
Soreyn Lotte harelbeke
Van Damme Daphne Dendermonde
van der Burg-Zethoven Ragna Gistel
Van Dycke Laurens Oostende
Van Hoof Sofie Oostende
Vandyck Gaetan Oostende
Vandyck Dylan Oostende
Vandyck David Oostende
Vandyck Florian Oostende
Verbeeke Shelsey Leffinge
wave 4
14:40
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Anseeuw Charlotte Bredene
De Backer Frederik Gent
De Pauw Julie De Haan
de waele mathijs veurne
Decoster Cynthia Bredene
Desmedt Anouk Oostende
Desmeth Inge Bredene
Desmit Astrid Oostende
Diet ignaz Bredene
Garmyn Liam Zerkegem
Goffings Xana Oostende
Govaert Luna Nieuwpoort
Halewyck Lindsey Oudenburg
Joye Vanessa Bredene
Maene Bjarne Oostende
Muylle Levi Oostende
Panneels Francois Oostkamp
Peel Leen Oostende
Provoost Pieter Bredene
Provoost Jens Oostende
Pylyser Aude Bredene
Roose Stephanie Ostende
Sarrazyn Jeroen Oostende
Sarrazyn Ben Oostende
Schellens Kenny Tessenderlo
Snauwaert Emma Oostkamp
Spriet Stijn OOSTENDE
Stas Timo Nieuwpoort
T'Jonck Kirina Diksmuide
Temmerman Niek Ertvelde
Van de Putte Julie Gent
vanden bussche niels veurne
Vandenbohede Sofie Oostende
Vandermeeren Mathieu Koksijde
Vandermeeren Delphine Veurne
Verbeke Larissa Ertvelde
Verbeke Melissa Ertvelde
Verlinde Kilian Assebroek
Verschuere Shana Gent
Warnier Sofie Bredene
wave 5
14:50
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Abbeloos Gert-Jan Welle
Buseyne Mercedes Mortsel
Coulier Angie Oostende
Dellobel Sam Koekelare
Geuns Isolde Gits
Geuns Justine Klerken
Gheysels Joeri Oostende
Hames Preben Oostende
Hames Bent Oostende
Lodewijck Thijs gits
Mattheeussen Marlies Wommelgem
Pauwaert Pauwaert Oostende
Van Cauwelaert Ine Asse
Van Cauwelaert Evi Asse
Vandenberghe Arne Houthulst
Vandenberghe Lise Diksmuide
Vanhercke Joey Oostende
Vanlerberghe Achly Diksmuide
Vermeersch lieselot gits
vermeersch Elise Bovekerke
wave 6
15:00
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Ameel Frédérique Oostende
Beauprez Pauline Oostende
Bielen Tom Westende
Bouchier Robin Loppem
Carrein Sharon Oostende
Coppens Celine Zelzate
De Jonghe Sabrina Vrasene
De Jonghe Kevin Sint-Niklaas
De Meester Heidi Kruishoutem
De Ruyck Maarten Oudenaarde
De Venter Miel Kluisbergen
De Vos Elise Brakel
Decreton Sarah Oostende
Decreton Louwrens Oostende
Decreton Robin Oostende
Defreyne Steven Diksmuide
Depuydt Olaf Kruishoutem
depypere sabrien DE HAAN
Dias Miriam Diksmuide
drieghe anais 8400
Famelaer Cindy Sint-amandsberg
Fourneau Shailleen Lichtervelde
Galba Jessica Lovendegem
Helas Joke Oostende
Helas Jan Oostende
Huygebaert Thai Bredene
Huysveld Stephanie Zelzate
Ide Kimberly Sint-Amandsberg
Longin Wouter Lennik
Maertens Jana Westende
Marien yves Houthulst
Moond Sigrid Aarsele
Morel Lotte Brakel
Notredame Mandy Wenduine
Notredame Wendy Bredene
Pieters Vanessa Eernegem
Pieters Shaunny Eernegem
Sabbe Christoph Tielt
Senghor Khady Lombardsijde
Tanghe Egab Oostende
Van De Velde Koen Oudenaarde
Van Huele Olivier Oostende
Vanroelen Cliff Adinkerke
Wijnand Aline Schorisse
Willems Jamie Kruishoutem
Willeput Sven Lovendegem
Zeebroek Tiffany Brugge
Zeebroek Stacey Loppem
wave 7
15:10
Naamaflopend sorteren Voornaam Gemeente
Adriaen Rafaël Varsenare
Ardaen Robin Kontich
Blancquaert Pascale Mortsel
Blommaert Yani Mortsel
Briké Ivana Oostende
Cambier Bert Oostkamp
Cambier Celien Oostkamp
Cambier Joke Oostkamp
Craey martijn Leffinge
demarest wim gent
Demarest Tom Bredene
Diet Jelle Brugge
Hillewaert Yob Brugge
Osstyn Karen Oostende
Peel Nicolas Oostende
poppe emile Oostende
Sinoži? Rudi Oostende
Tibo Joke Bredene
Valckenborgh Kyara Oostende
vanassche sabine knokke-heist
Vandycke Robin Jabbeke
vanhuysse dieter Oostende
vanloo bjorn Oostende
Vercoutere Emelie Wingene
Verhaeghe Danny Mellr
Verougstraete Björn Oostende
vloeberghs annemie gent
weyne ruben stene